Nowy Opel Astra Sports Tourer to niesamowita wersja nowej Astry w dynamicznym nadwoziu kombi. Jest to kompromis dla wszystkich tych, którzy szukają komfortowego i rodzinnego samochodu z ogromną przestrzenią bagażową. Pragną dynamicznej stylistyki pojazdu, która przywodzi myślą o sportowych samochodach. Pojazdu, który będzie zamknięty w kompaktowych wymiarach i posiadał wyposażenie rodem z klasy wyższej. Tak oto powstała nowa Astra Sports Tourer.

Opel Astra Sports Tourer - linia boczna.jpg

Zainteresowany nowym modelem Opla Astry Sports Tourer?
Umów się na jazdę próbną już teraz!

Jazda testowa!

Bagażnik i przestrzeń

Przestrzeń bagażowa to zdecydowanie największy atut wersji Astry Sports Tourer. Pozwala ona na wygodne przewożenie kompletu pasażerów i ich wakacyjnych bagaży lub przedmiotów i dużych gabarytach. Obszerna przestrzeń bagażowa może pomieścić 1630 litrów.

Załadunek bagaży do takiego przepastnego bagażnika ułatwia automatyczna klapa bagażnika, która dzięki ruchom w powietrzu pod zderzakiem otwiera bagażnik i zamyka, gdy powtórzy się ten sam gest. Pakowanie się nigdy nie było tak przyjemne jak teraz.

Opel Astra Sports Tourer - bagażnik.jpg

Bezpieczeństwo i zaawansowana technologia

Od zawsze wiadomo, że nowości technologiczne idą w parze ze zwiększeniem bezpieczeństwa. Tak samo jest w przypadku nowego Opla Astry, który oferuje matrycowe reflektory LED IntelliLux. Potrafią one automatycznie dostosowywać wiązkę światła do panujących warunków na drodze, aby zmaksymalizować widoczność kierowcy i nie oślepiać pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Kolejnym przykładem nacisku na bezpieczeństwo są zaawansowane systemy wspomagające kierowcę zintegrowane z przednią kamerą Opel Eye: TSR - system rozpoznawania znaków drogowych, FDI - wskaźnik odległości od pojazdu poprzedzającego, FCA - układ ostrzegania przed kolizją, LKA - układ utrzymania na pasie ruchu. Nad bezpieczeństwem i komfortem parkowania czuwają systemy takie jak: APA - system wspomagający parkowanie, RVC - kamera cofania.

Sprawdź jakie uroki kryje przed tobą Opel Astra Sports Tourer.
Skonfiguruj swoją wersję już teraz!

Konfiguruj

Jednostki napędowe

Nowy Opel Astra Sports Tourer oferuje szeroką gamę jednostek napędowych: benzynowe:

 • 1.0 Turbo 105 KM (Start/Stop) z 5-biegowym manualem,
 • 1.4 Turbo 125 KM z 6-biegowym manualem,
 • 1.4 Turbo 125 KM (Start/Stop) z 6-biegowym manualem,
 • 1.4 Turbo 150 KM z 6-biegowym manualem,
 • 1.4 Turbo 150 KM (Start/Stop) z 6-biegowym manualem/automatem,
 • 1.6 Turbo 200 KM (Start/Stop) z 6-biegowym manualem/automatem,

wysokoprężne:

 • 1.6 diesel 110 KM (Start/Stop) z 6-biegowym manualem,
 • 1.6 diesel 136 KM (Start/Stop) z 6-biegowym manualem,
 • 1.6 diesel 136 KM z 6-biegowym automatem,
 • 1.6 diesel BiTurbo 150 KM (Start/Stop) z 6-biegowym manualem,

CNG/benzynowy:

 • 1.4 Turbo 110 KM z 6-biegowym manualem.