Nowy Opel Astra oferowany jest również w 4-drzwiowej wersji Sedan. Wyróżnia się elegancką sylwetką w kompaktowych wymiarach i przyjemnych oraz komfortowym wnętrzem wykonanym z wysokiej jakości materiałów. Astra Sedan oferuje niespotykane w tej klasie bogate wyposażenie oraz komfort podróżowania dzięki ergonomicznym fotelom AGR.

Innowacyjne technologie

Nowa generacja Opla Astry niesie ze sobą wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które pozwalają na komfortowe i bezpieczne poruszanie się na drodze. Reflektory AFL+ nie oślepiają kierowców z naprzeciwka maksymalizując widoczność na drodze, dzięki dostosowaniu wiązki świetlnej biksenonowych reflektorów. Parkowanie już nie musi być trudne i uciążliwe. Dzięki zastosowaniu ultradźwiękowych czujników parkowania z przodu i tyłu samochodu możesz parkować znacznie szybciej, łatwiej i bezpiecznie, bez dodatkowego stresu, że coś uszkodzisz.

Opel Astra Sedan - linia boczna.jpg

Komfortowe podróżowanie

Nowa Astra to nie tylko samochód do przemieszczania się z punktu A i B, ale to samochód, w którym będzie to przyjemne i komfortowe, niezależnie od długości pokonywanej trasy. Fotele AGR to synonim najwyższej ergonomii i zdrowego kręgosłupa. Idealnie wyprofilowane z możliwością szerokiej regulacji w tym odcinka lędźwiowego i poduszki wspierającej uda gwarantują odpoczynek dla ciała podczas podróży.Zimne poranki i wieczory, zwłaszcza w zimie też mogą być komfortowe dzięki podgrzewanym fotelu i wieńcowi kierownicy. Gorące dni upalnego lata schłodzi niezwykle wydajna dwustrefowa klimatyzacja, która pozwala na indywidualną regulację temperatury dla kierowcy i pasażera.

Zainteresowany nowym modelem Opla Astra Sedan?
Umów się na jazdę próbną już teraz!

Jazda testowa!

Systemy multimedialne

Nową Astrę Sedan można wyposażyć w zaawansowany system multimedialny Navi 950 IntelliLink, który oferuje praktyczną i szczegółową nawigacją satelitarną z mapami Europy. Pozwala na obsługę głosową, połączenie smartfona z pojazdem, odtwarzanie plików MP3 przez USB, łączność Bluetooth, obsługę z kierownicy, 6 głośników oraz cyfrowy tuner radiowy DAB+. Dzięki systemowi OnStar jesteś całodobowo w kontakcie ze swoim osobistym opiekunem, który oferuje rozwiązania z zakresu łączności, bezpieczeństwa i wsparcia.

Opel Astra Sedan - wnętrze.jpg

Jednostki napędowe w najnowszym Oplu Astrze

Nowy Opel Astra Sedan dostępna jest z benzynowymi jednostkami napędowymi:

  • 1.4 Turbo 140 KM z 6-biegowym manualem,
  • 1.4 Turbo 140 KM z 6-biegowym automatem.

Sprawdź jakie uroki kryje przed tobą Opel Astra Sedan.
Skonfiguruj swoją wersję już teraz!

Konfiguruj