Poznaj samochody dostawcze Opel – pojemne, funkcjonalne i dopasowane do potrzeb każdej firmy. Przekonaj się, jak wiele do zaoferowania ma małe Combo oraz większe Movano czy Vivaro i wybierz model, stworzony dla Twojego biznesu!

Samochody dostawcze Opel – modele dla każdej firmy

Combo, Movano i Vivaro – to trzy modele aut dostawczych ze stajni Opla, które dostępne są w licznych, dopasowanych do różnych potrzeb konfiguracjach. Aktualnie, dostępne są:

  • Samochód dostawczy Opel Combo Cargo to samochód czwartej generacji (E), produkowany od 2018 roku, oferowany w wersji standardowej i XL oraz chłodniczej Izoterma, z wyposażeniem w wariancie Essentia, Enjoy i Dynamic,
  • Opel Movano B, dostępny łącznie w 29 wariantach nadwozia, w wersji Kombi i Furgon,
  • Opel Vivaro II generacji, oferowany w wersji Kombi i Furgon – od II połowy 2019 roku, na rynek wejdzie jego nowa wersja, Opel Vivaro III.

Wiodące małe samochody dostawcze – Nowy Opel Combo Cargo

opel Combo Cargo - samochód dostawczy

Opel Combo nieprzerwanie produkowany jest o 1994 roku – obecnie, dostępna jest jego czwarta generacja. Model oferowany jest w wersji osobowej – Combo Life – oraz dostawczej, Combo Cargo.

Samochód dostawczy Opel Combo Cargo dostępny jest w wersji o standardowej długości 4403 mm, umożliwiającej transport ładunków o długości do 3090 mm, a także w wydłużonej wersji Combo Cargo XL (4753 mm), w której przewozić można towary o długości do 3440 mm.

To nie jedyne warianty samochodu dostawczego Combo Cargo – model dostępny jest również w wersji z kabiną załogową oraz w wariancie Izoterma, wyposażonym we wkłady izotermiczne i umożliwiającym montaż agregatu chłodzącego.

Nowy Opel Combo Cargo to samochód dostawczy wyposażony w nowoczesne technologie oraz systemy wspomagania. O bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów dbają zastosowane systemy, układy i rozwiązania

Samochód dostawczy Opel Movano – liczne warianty, szereg możliwości

Opel Movano - auto dostawcze

Średniej wielkości samochód osobowo-dostawczy typu van produkowany przez niemiecką markę od 2001 roku. Opel Vivaro zdobył wspólnie z Renault Trafic tytuł Samochodu Dostawczego Roku 2002.

Obecna generacja nowego Opla Movano produkowana jest od 2010 roku i jest znacznie większa, niż poprzedzające ją Movano A. Model ten dostępny jest w wersji Kombi i Furgon, oferowanych w różniących się wielkością, wysokością i wyposażeniem wariantach.

Opel Movano Kombi w podstawowej wersji umożliwia przewóz do 9 osób – ponadto, oferowany jest wersji wydłużonej, Movano Autobus, przeznaczonej do przewozu do aż 17 osób. Model ten to również różnorodne warianty samochodów dostawczych – Opel Movano Furgon oferowany jest w 3 długościach i 4 wysokościach, a jego DMC wynosi od 2800 do 4500 kg. Movano Furgon może mieć ładowność do aż 2,1 t, a jego pojemność ładunkowa może wynieść aż 17 m3.

W nowym Oplu Movano zastosowane zostały liczne innowacje oraz systemy, które podnoszą funkcjonalność pojazdu oraz bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów i ładunku

Samochód dostawczo-osobowy Opel Vivaro

Opel dostawczy - Vivaro

Obecna generacja Vivaro dostępna jest w wersji Kombi oraz Furgon, oferowanych w kilku wariantach.

Samochód dostawczy Opel Vivaro Kombi umożliwia komfortową podróż aż 9 osobom. Model oferowany jest w 2 długościach nadwozia i w kilku wariantach wyposażenia. Vivaro to również wiodące, średniej wielkości auta dostawcze Opel. Wersja Furgon oferowana jest w 2 wysokościach i 2 długościach nadwozia i wyróżnia się ładownością do 1,2 t oraz pojemnością ładunkową do 8,6 m3.