Salon Opel Sośnicowice i okolice

Salony Opel Kanclerz - 20 minut jazdy z SośnicowicJuż od ponad 20 lat związani jesteśmy z koncernem General Motors jako Autoryzowany Dealer samochodów marki Opel na Śląsku. Nasze Salony Opla znajdziesz w dwóch miejscach: Rudzie Śląskiej i Przyszowicach k. Gliwic. Obydwie lokalizacje zapewniają dogodny dojazd z największych miast regionu. Z Sośnicowic do naszego Salonu Opla w Przyszowicach k. Gliwic dojedziesz już w 20 minut!

dowiedz się więcej o Salonie Opla


Najnowsze modele marki Opel

Najnowszy Opel – najtańsza oferta w okolicy SośnicowicZobacz naszą ofertę dealerską dla marki Opel. Atrakcyjne rabaty, modele z bogatym wyposażeniem, samochody marki Opel dostępne od ręki – to wszystko znajdziesz w naszym Salonie Opla. Opłaci się przyjechać z Sośnicowic!

zobacz ofertę samochodów Opel


Sprawdzenie auta w ASO

Sprawdzenie auta w ASOChcesz kupić używanego Opla? Pomyśl przed zakupem o sprawdzeniu samochodu w ASO. Owszem, możesz zabrać auto do "zwykłej" stacji diagnostycznej, jednak tylko w ASO uzyskasz dostęp do pełnej historii serwisowej oraz skontrolujesz autentyczność przebiegu. Nie daj się nabić w butelkę - przed kupnem sprawdź Opla w ASO.

sprawdź samochód w ASO


Autoryzowany serwis Opla

Autoryzowany Serwis Opel w okolicach SośnicowicSprawdź również ofertę autoryzowanego serwisu Opla zlokalizowanego w pobliżu Sośnicowic. Serwis ASO Opel Kanclerz zapewnia szybką i fachową diagnozę Twojego samochodu. U nas możesz dokonać przeglądów technicznych, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Na miejscu mamy własną blacharnio-lakiernię. Napraw dokonujemy na częściach oryginalnych lub zamiennikach – wedle Twojego życzenia. Nasz serwis Opla odwiedzają goście z całej aglomeracji śląskiej: Sośnicowic, Katowic, Gliwic, Rudy Śląskiej i wielu innych miast. Dołącz do nich!

umów wizytę w ASO


Blacharnia-Lakiernia

Najlepsza blacharnia-lakiernia w okolicy SośnicowicNowoczesna blacharnia-lakiernia to pewność, że wszelkie naprawy blacharskie Twojego Opla zostaną wykonane z należytą starannością. Zespół wykwalifikowanych mechaników i lakierników jest dostępny na miejscu – nie zlecamy prac zewnętrznym firmom. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług. Jeśli to priorytet również dla Ciebie – przyjedź do naszego serwisu Opla z Sośnicowic i skorzystaj z usług Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych!

czytaj więcej


Części samochodowe Opel

doopla.pl - Sklep internetowy z częściami do OplaProwadzimy nie tylko autoryzowany Salon i Serwis Opla na Śląsku, ale również internetową sprzedaż części do samochodów marki Opel. W naszej ofercie znajdziesz setki części zapasowych, zamiennych i akcesoriów do każdej wersji Opla. Teraz wygodnie możesz zamówić potrzebne części do Opla z dostawą do Sośnicowic!

przejdź do sklepu