Opel Salony Kanclerz

Tę stronę oceniło już 5 osób.
Średnia ocen to 4.60 na 5 możliwych.
Brak oceny

O firmie

Salony Opel Kanclerz - 10 minut jazdy z ChorzowaJuż 20 lat związani jesteśmy z koncernem General Motors jako Autoryzowany Dealer samochodów marki Opel na Śląsku. Nasze Salony Opla znajdziesz w dwóch miejscach: Rudzie Śląskiej i Przyszowicach k. Gliwic. Obydwie lokalizacje zapewniają dogodny dojazd z największych miast regionu. Z Chorzowa do naszego Salonu Opla w Rudzie Śląskiej dojedziesz już w 10 minut!

dowiedz się więcej o Salonie Opla


Najnowsze modele marki Opel

Najnowszy Opel – najtańsza oferta w okolicy ChorzowaZobacz naszą ofertę dealerską dla marki Opel. Atrakcyjne rabaty, samochody z bogatym wyposażeniem, modele dostępne od ręki – to wszystko znajdziesz w naszym Salonie Opla. Opłaci się przyjechać z Chorzowa!

zobacz ofertę samochodów Opel


Autoryzowany serwis Opla

Autoryzowany Serwis Opel w okolicach ChorzowaPoza salonem Opla, posiadamy również autoryzowane zaplecze serwisowe. ASO Opel Kanclerz zapewnia szybką i fachową diagnozę Twojego samochodu. U nas możesz dokonać przeglądów technicznych, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Na miejscu mamy własną blacharnio-lakiernię. Napraw dokonujemy na częściach oryginalnych lub zamiennikach – wedle Twojego życzenia. Nasz serwis Opla odwiedzają goście z całej aglomeracji śląskiej: Chorzowa, Katowic, Gliwic, Rudy Śląskiej i wielu innych miast. Dołącz do nich!

umów wizytę w ASO


Blacharnia-Lakiernia

Najlepsza blacharnia-lakiernia w okolicy ChorzowaNowoczesna blacharnia-lakiernia to pewność, że wszelkie naprawy blacharskie Twojego Opla zostaną wykonane z należytą starannością. Zespół wykwalifikowanych mechaników i lakierników jest dostępny na miejscu – nie zlecamy prac zewnętrznym firmom. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług. Jeśli to priorytet również dla Ciebie – przyjedź do naszego serwisu Opla z Chorzowa!

czytaj więcej


Sklep internetowy Opel

doopla.pl - Sklep internetowy z częściami do OplaProwadzimy nie tylko autoryzowany Salon i Serwis Opla, ale również internetową sprzedaż części. W naszej ofercie znajdziesz setki części zapasowych, zamiennych i akcesoriów do każdej wersji Opla. Teraz wygodnie możesz zamówić potrzebne części z dostawą do Chorzowa!

przejdź do sklepu

Nasze salony

 • Przyszowice
  44-178 Przyszowice,
  ul. Gliwicka 9
  tel. 32 301 99 99
  Godziny otwarcia salonu:
  pn-pt: 9.00-19.00
  sob: 9.00-15.00

  Godziny otwarcia serwisu:
  pn-pt: 7.00-19.00
  sob: 7.00-15.00
 • Ruda Śląska
  41-710 Ruda Śląska,
  ul. Obrońców Westerplatte 26
  tel. 32 301 99 99
  Godziny otwarcia salonu:
  pn-pt: 9.00-19.00
  sob: 9.00-15.00

  Godziny otwarcia serwisu:
  pn-pt: 7.00-19.00
  sob: 7.00-15.00

  Godziny otwarcia SKP:
  pn-pt: 7.00-20.00
  sob: 7.00-15.00
  jak do nas dojechać?