Karta Dużej Rodziny

Opel to członek rodziny, a o rodzinę trzeba dbać! Właśnie dlatego dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, przygotowaliśmy specjalną ofertę zniżkową na zakup wybranych modeli Opla w Autoryzowanym Salonie Kanclerz w Rudzie Śląskiej i Przyszowicach. Nasz rabat na nowego Opla obejmuje nie tylko pojazdy z silnikami spalinowymi, ale również te w pełni elektryczne. Poznaj ofertę „Opel dla dużej rodziny” i zyskaj nawet do 15% zniżki.


Opel dla dużej rodziny

corsa.png

Rabat 10%

Dla członków rodziny wielodzietnej, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny przygotowaliśmy rabat w wysokości 10% na zakup nowej Corsy spalinowej i Corsy elektrycznej.

astra.png

Rabat 12%

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą liczyć na rabat w wysokości 12%, z którego mogą skorzystać przy zakupie nowych modeli: Astra, Astra PHEV (hybrydowa), Mokka, Mokka elektryczna, Crossland, Combo Life elektryczny, Zafira Life elektryczna oraz Vivaro Kombi elektryczne.

grandland.png

Rabat 15%

Na maksymalny rabat w wysokości, aż 15% mogą liczyć członkowie wielodzietnej rodziny, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny i chcą kupić nowego Grandlanda spalinowego lub hybrydowego lub Insignię.


 

Dla kogo jest Karta Dużej Rodziny?

Projekt Karta Dużej Rodziny to projekt przeznaczony dla rodzin wielodzietnych, czyli takich, które posiadają co najmniej trójkę dzieci. Uprawnia on ich do otrzymania zniżek nie tylko w naszych salonach, ale również w szeregu firm czy instytucji publicznych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Nie możesz nas odwiedzić w salonie?

Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz dział sprzedaży oddzwoni z dedykowaną ofertą.

ZOBACZ WIRTUALNY SALON

Masz pytania?

Wymagane
Wymagane
Wymagane

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności. Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.