Własny samochód to wygoda i poczucie niezależności. Wiąże się to jednak z dodatkowymi kosztami wynikającymi  z eksploatacji samochodu i zużycia niektórych części. Aby mieć pewność, że samochód nie odmówi posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie, warto regularnie korzystać z usług autoryzowanych serwisów samochodowych marki Opel.

Salony kanclerz posiadają specjalne programy i promocje serwisowe, które pozwolą zadbać o dobry stan Twojego samochodów bez ponoszenia wysokich kosztów. Klienci Salonów Kanclerz  mają możliwość skorzystania z promocji serwisowych na usługi serwisu układu klimatyzacji czy przeglądu okresowego pojazdu.

Promocje serwisowe Opel w salonach Kanclerz

Dezynfekcja układu klimatyzacji

Układ klimatyzacji wymaga regularnego czyszczenia i serwisu w celu poprawienia jej wydajności, powstrzymania rozwoju bakterii i zatrzymania nieprzyjemnych zapachów. Oferta Salonów Kanclerz umożliwia wszystkim klientom indywidualnym skorzystania z promocji serwisowej na dezynfekcję układu klimatyzacji. Korzystając z tego programu serwisowego, zapewniamy komfort i wygodę podróżowania i dbamy o zdrowie pasażerów.

Promocja serwisowa obowiązuje w Autoryzowanych Serwisach marki Opel od 10.05.do 03.09.2021 r. lub do wyczerpania zapasów, obejmuje wszystkie modele samochodów marki Opel. Skierowana jest do klientów indywidualnych.

Przegląd Okresowy samochodów Opel

Regularne przeglądy okresowe pojazdów to gwarancja utrzymania samochodu w dobrej kondycji. Salony Kanclerz oferują program serwisowy mający na celu wykonanie niezbędnych czynności do prawidłowego funkcjonowania samochodu.

Zakres przeglądu samochodu obejmuje:

  • Wymianę oleju silnikowego na olej Eurorepar wraz z filtrem oleju Eurorepar i uszczelką (jeśli jest konieczna)
  • Czynności kontrolne zgodnie z zaleceniem producenta 
  • Dodatkowe czynności dezynfekcyjne przy przyjęciu auta do serwisu 

Serwisuj auto na najkorzystniejszych warunkach! Skorzystaj z promocji serwisowej Opel! Wybierając Pakiet programów serwisowych Opel, zyskujesz możliwość korzystniejszych kosztów serwisu i napraw. Doskonałe wyposażenie naszego serwisu oraz fachowa wiedza naszego zespołu pozwalają nam wykonywać wszystkie usługi na najwyższym poziomie. Nasi klienci mogą liczyć także na profesjonalne wsparcie oraz doradztwo w zakresie szkód.

Zapoznaj się z naszą ofertą promocyjną na produkty i usługi serwisowe. Dzięki naszym specjalnym programom użytkowanie samochodu będzie bezproblemowe i przyjemne, a Ty będziesz mógł w pełni cieszyć się z jazdy Twoim Oplem.

Promocje serwisowe. Wiosna 2021.

PROMOCJA SERWISOWA

Promocje serwisowe Opel - 20% zniżki na układ hamulcowy.jpgPrzygotuj swój samochód do wakacyjnych podróży. Skorzystaj z promocji serwisowych na dezynfekcję układu klimatyzacji oraz przeprowadź przegląd okresowy samochodu. Zadbaj o kondycje swojego Opla w salonach Kanclerz.

dowiedz się więcej