Dziękujemy za udział w konkursie

Czas nadsyłania prac konkursowych upłynął w dniu 31.05.2018r. Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach Salonów Kanclerz.

Maskotka Salonów Kanclerz - konkurs dla szkół

O konkursie

Od pomysłu do prawdziwej maskotki

„Zaprojektuj maskotkę Salonów Kanclerz” to konkurs plastyczny, dedykowany uczniom klas I-IV szkół podstawowych z Rudy Śląskiej, Gliwic i miast ościennych. Technika wykonania maskotki – dowolna! Liczy się kreatywność i dopasowanie do charakteru naszych salonów.

Regulamin konkursu

Maskotka Salonów Kanclerz - konkurs dla szkół

Nagrody

5000 złotych na wymarzony cel

Klasa, do której uczęszcza zwycięzca, otrzyma bon o wartości 5000 zł do wykorzystania na wymarzoną wycieczkę lub zakup sprzętu. Dodatkowo, na wychowawcę zwycięskiej klasy czeka Opel na weekend, a na autorów wyróżnionych prac – wyjątkowe upominki.

Jak wziąć udział?

Maskotka Salonów Kanclerz - konkurs dla śląskich szkół

  1. Zapoznaj się z regulaminem konkursu.
  2. Zarejestruj szkołę w konkursie, wypełniając poniższy formularz.
  3. Wydrukuj KARTĘ ZGŁOSZENIA - zgodę na udział i przekaż ją rodzicowi/opiekunowi dziecka, którego praca zostanie do nas przesłana.
  4. Dokonaj wyboru prac – każda klasa może zgłosić nie więcej niż 2 prace (brak limitu na szkołę).
  5. Prześlij prace do 31 maja 2018 roku na adres: KANCLERZ Sp. z o.o., ul. Obrońców Westerplatte 26, 41-710 Ruda Śląska z dopiskiem "Konkurs Maskotka".
    Pamiętaj, by do każdej pracy dołączyć wypełnioną i podpisaną KARTĘ ZGŁOSZENIA. Prace możesz również dostarczyć do nas osobiście.
  6. Poczekaj na decyzję jury – wyniki ogłosimy do 15 czerwca 2018 roku. Wszystkie zarejestrowane szkoły zostaną poinformowane o rozstrzygnięciu drogą mailową.
  7. W przypadku zwycięstwa lub wyróżnienia ucznia z Twojej szkoły, skontaktujemy się, aby umówić dogodny termin i sposób wręczenia/odbioru nagród. 

Maskotka powinna być rezultatem indywidualnej pracy ucznia

Do pobrania

Regulamin konkursu

Formularz rejestracji szkoły

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, aby zarejestrować szkołę w konkursie.

 Akceptuję regulamin konkursu Zaprojektuj maskotkę Salonów Kanclerz
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kanclerz Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej, przy ul. Obrońców Westerplatte 26 w celu obsługi zgłoszenia w konkursie „Zaprojektuj maskotkę Salonów Kanclerz”.