Opel Salony Kanclerz

Urodzinowe konkursy

Już od 20 lat dbamy o to, by jazda Oplem (i nie tylko) sprawiała Ci jeszcze więcej przyjemności. Teraz zamierzamy tę radość pomnożyć!

Dla klientów

Hasło Salonów Kanclerz
wygraj Crosslanda X na cały rok

Opel Crossland X na cały rok

Doceniając zaufanie naszych Klientów, przygotowaliśmy dla Nich wyjątkowy konkurs. Odwiedź Salony Kanclerz do 30 listopada 2017 i ułóż krótkie hasło reklamowe. Do wygrania najnowszy crossover Opla na 1 rok!

Dowiedz się więcej

Dla każdego

Ja i mój nowy Opel
wygraj Corsę na cały rok

Opel Corsa na cały rok

Zrób sobie zdjęcie z Oplem z oznakowaniami Kanclerz i wklej je na naszą tablicę na Facebooku z tagiem #Kanclerz20lat. Oznakowane auta znajdziesz nie tylko w naszych salonach.* Do wygrania nowy Opel Corsa na cały rok. Na zdjęcia czekamy do 30 listopada 2017!

Dowiedz się więcej

20 konkursów na Facebooku
wygrywaj gadżety i vouchery

20 konkursów na Facebooku

Sprawdź swoją wiedzę o Salonach Kanclerz albo wykaż się kreatywnością i wygrywaj! Czekają gadżety Opel, vouchery na usługi i wiele więcej. Konkursy odbywają się na naszym Facebooku w okresie marzec-grudzień 2017.

Przejdź na nasz profil

Maskotka Salonów Kanclerz
konkurs dla śląskich szkół

Maskotka Salonów Kanclerz - konkurs dla śląskich szkół

W II półroczu 2017 planujemy organizację konkursu plastycznego dla szkół pt. "Zaprojektuj maskotkę Salonów Kanclerz". Szczegóły wkrótce.

* Regulamin konkursu uległ zmianie od dnia 15.09.2017 r. Aktualny regulamin oraz regulamin obowiązujący do 14.09.2017 r. znajduje się tutaj.