Jubileuszowe konkursy rozstrzygnięte!

W 2017 roku obchodziliśmy 20. rocznicę założenia firmy Kanclerz. Z tej okazji, zorganizowaliśmy cykl konkursów z wyjątkowymi nagrodami. Uczestnicy zawalczyli o nowego Crosslanda X i Corsę na cały rok, vouchery na usługi, gadżety oraz wiele innych, atrakcyjnych nagród.

Opel Crossland X na cały rok

Dla klientów

Hasło Salonów Kanclerz
Crosslanda X na rok wygrywa Zbigniew Pieron

W konkursie na najlepsze hasło reklamowe Salonów Kanclerz zwyciężył Zbigniew Pieron, który odebrał nowego Crosslanda X. Zwycięskie hasło to: "Od śląska do wybrzeża każdy kupuje w Salonie Kanclerza". Gratulujemy kreatywności!

Zobacz pełne wyniki

Opel Corsa na cały rok

Dla każdego

Ja i mój nowy Opel
Paweł Kiliański otrzymuje Nową Corsę na rok

W konkursie na najoryginalniejsze zdjęcie z Oplem oznakowanym logo Salonów Kanclerz zwyciężył Paweł Kiliański. Nagrodą główną był Opel Corsa do dyspozycji przez rok. Zwycięzcy gratulujemy i życzymy przyjemnej jazdy przez całe 365 dni.

Zobacz pełne wyniki

20 konkursów na Facebooku

Gadżety i vouchery rozdane

20 konkursów na Facebooku

Od marca do grudnia 2017 sprawdzaliśmy kreatywność naszych facebookowych fanów oraz ich wiedzę o Salonach Kanclerz. Oprócz oryginalnych gadżetów i voucherów na usługi, uczestnicy zawalczyli m.in. o Ople na weekend, bony na paliwo i bilety na mecze. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie, za zaangażowanie i wspólne świętowanie naszych 20. urodzin. Jesteście niezastąpieni!

Przejdź na nasz profil

Maskotka Salonów Kanclerz

Konkurs dla śląskich szkół

Maskotka Salonów Kanclerz - konkurs dla śląskich szkół

W 2018 roku planujemy organizację konkursu plastycznego dla szkół z Rudy Śląskiej, Gliwic i okolic pt. "Zaprojektuj maskotkę Salonów Kanclerz". Szczegóły wkrótce...

Dowiedz się więcej